آخرین سنگر سکوت

به گزارش شط پرس؛ نماینده شورای شهر کلانشهر اهواز از رسیدگی مسئولین به مطالبات مردم در حوزه راه سازی منطقه علی آباد (بروال) نا امید شده و برای عرض شرمندگی در پیشگاه خداوند و مردم دست به اعتکاف زده است.

شیخ جاسم موسی پور در گفتگو با شط پرس اظهار داشت به دعوت امام جماعت و اهالی کوی علی آباد که از تاخیر چندساله پروژه تعریض جاده دسترسی خود معترض و گله مند بوده، در حسینیه جنب این جاده حاضر شدم. متاسفانه مردم از بدقولی های صورت گرفته به شدت خشمگین هستند.
برای جلوگیری از هر گونه تجمع در این وضعیت کرونا و سوءاستفاده مغرضین ، شخصا تا شروع اساسی عملیات پروژه به جهت عذرخواهی از طرف مسئولین و پیگیری حل مشکل و به نشانه اعتراض به نمایندگی از این مردم شریف در این حسینیه معتکف خواهم شده ام

ایشان افزودند : هر چند وظیفه ای برای شورای شهر در حوزه اجرا تعریف نشده ولی پیگیری مطالبات مردمی و نظارت بر پروژه ها وظیفه نمایندگان شان در پارلمان شهری است.

به نقل از اهالی منطقه، نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز، پس از شنیدن مشکل مسیر اصلی کوی علی آباد (بروال) ساعت ۱۸ جهت بازدید در منطقه حضور پیدا خواهند

به گزارش خبرنگار شط پرس، یکی از مهم ترین مطالبات مردم پروژه تعریض جاده ای موسوم به” جاده مرگ ” می باشد، این جاده به دلیل پیچ های تند سبب مجروح و کشته شدن ده ها نفر در در سال های اخیر بوده است. پیش از این، مسئولین ارگان های مختلف نزدیک به ۲۰ بازدید از سطح منطقه داشته اند اما متاسفانه به وعده های مکرر خود جامه عمل نپوشاندند. علی آباد محله ای درجنب فرودگاه اهواز و در مجاورت ۲۰ حلقه دکل حفاری نفت قرار دارد که از خدمات شهری نا مناسبی برخورد است.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *