آمادگی کامل آژانس ها برای خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شهروندان، خصوصا در ساعات منع تردد

به گزارش شط پرس؛ باتوجه به اعمال محدود یتها برای کل صنوف و تعطیلی از ساعت ۱۸ الی ۴ صبح، جهت جلوگیری از شیوع این ویروس منحوس اتحادیه صنف مؤسسات اتومبیل کرایه تاکسی تلفنی تدابیر جدیدی را جهت رفاه حال شهروندان اتخاذ کرده است.
عارف بنی طرف رئیس اتحادیه صنف تاکسی تلفنی در این خصوص به خبرنگار شط پرس گفت: این اتحادیه تمام سعی خود را برای گسترش رفاه حال شهروندان در این حوزه بکار بسته است و کما فی السابق به همه ی شهروندان اطمینان می دهد که در این ایام سخت خدمات ذیل را به نحو احسنت ارائه خواهد داد.

¹) ارائه کلیه خدمات جابجایی بار و مسافر درون شهری درتمام ساعات شبانه روز.
²) جابجایی و نقل و انتقال وسایلی که در این شرایط عدم حضور مسافر کمک به قطع زنجیره شیوع می شود.
³) خرید مایحتاج خانواده ها از مراکز خرید و ارسال درب منزل شهروندان با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی
⁴) مجهز بودن تمامی رانندگان به وسایل بهداشتی مورد نیاز از قبیل ماسک و الکل.

عارف بنی طرفی در خصوص اعمال محدودیت های تردد از روز شنبه مورخ ۱/ ۹/ ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱ شب الی ۴ بامداد افزود: با توجه به پیگیری های مکرر ازطریق فرمانداری و پلیس راهور استان خوزستان در این خصوص مقرر گردید: رانندگان کما فی السابق با نصب تابلو مشخصه آژانس وهمراه داشتن برگ ماموریت (کارتکس) و یا کارت تردد انجام سرویس نمایند و هر آژانس تنها اطلاعات رانندگان شیفت شب خود را ارسال نماید تا نسبت به تجمیع و ارائه آن به پلیس راهور نسبت به معرفی آنها به سیستم دوربینهای ثبت تخلف اقدام شود.
این اطمینان به مدیران تاکسی سرویس ها و رانندگان زحمت کش این صنف داده می شود؛ ضمن اینکه مطالبه گر تمامی حقوق آنها هستیم، تمام سعی و تلاشمان را بری ارتقاء شغل و کسب و کار آنها بکار می بندیم.
رئیس اتحادیه صنف تاکسی تلفنی ضمن تاکید بر عدم خروج شهروندان برای کارهای غیر ضروری و حتی المکان موکول نمودن آن به روزهای آینده، از رانندگان درخواست کرد تا با کمک یکدیگر به ریشه کن شدن این بیماری منحوس نزدیک شویم.

اشتراک گذاری:

۲ دیدگاه برای “آمادگی کامل آژانس ها برای خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شهروندان، خصوصا در ساعات منع تردد”

  1. بسم تعالی
    ضمن عرض ادب و تشکر از مجله باارزش و بومی شط پرس و امیدوارم مسیرتان درجهت مثبت بزودی به قلعه های رفیع موفقیت پایدار ختم شود و در ادامه مسیر راهتان بخاطر صداقت و حسن امانت داری خبری با همت و پشتکاری مضاعف بهترین جایگاه ها را تجربه کنید.انشاالله تعالی👍🏻👍🏻👍🏻❤👑
    زنده باد همکار نیک سیرتم مرد پاک ،صافدل بی ادعا جناب عارف بنی طرفی عزیز و محترم.

  2. زلم مو مناظر” مخابر👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
    جناب عارف بنی طرفی عزیز ریاست لایق اتحادیه تاکسی سرویسهای اهواز خدارو شاهد میگیرم بدون هیچ غرض و سودی و در کمال صداقت و با افتخار خدارو شکر میکنم که عارف بنی طرف عزیز مسئولیت این صنف را بدور از پیگیری منافع شخصی و درکمال صداقت و اخلاق و احترام برعهده دارد.وجودش باعث افتخار و مایه امید به آینده و آرامش امروز است.
    افرادی که در انجام وظایف بدون چشم داشت و صادقانه خدمت به دیگران را سرلوحه خود قرار داده اند با هیچ الماسی قابل مقایسه و قیاس نیستند.❤👑👍🏻🌹😘❤👑👍🏻🌹😘

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *