اتحادیه موسسات اتومبیل کرایه کلانشهر اهواز از تاکسی های اینترنتی پیشی گرفت

یکی از حوزه هایی که جهت کنترل پاندمی کرونا کمتر به آن توجه شده ناوگان حمل نقل شهری ست که دائما کانون انتشار ویروس کرونا و انتقال ان است.
به گزارش شط پرس اتحادیه موسسات اتومبیل کرایه کلانشهراهواز با مدیریت عارف بنی طرفی از همان روزهای ابتدایی انتشار ویروس منحوس کرونا، با تشکیل کارگروه مشورتی، انجام اقدامات اولیه جهت آگاهی بخشی و نهایتا مدرن سازی نحوه خدمت دهی به شهروندان با توجه به پرتکل های بهداشتی روزهای سخت کرونایی، تمام تلاش خود را در جهت پایداری وضعیت قابل قبول اقتصادی در این صنف و قطع دایره انتشار کرونا مبذول داشت.

عارف بنی طرفی با اشاره به این مطلب که جهت کنترل پاندمی کرونا می بایست حوزه حمل و نقل بسیار مورد توجه قرار گیرد افزود: در راستای مطالبه حقوق این حوزه به عنوان وکلای این صنف از ماه بهمن ماه سال ۱۳۹۹از سوی این اتحادیه پیشنهاد واکسیناسیون رانندگان محترم را ارائه دادیم که این روند توسط سایر اتحاديه های كشور نیز مورد توجه و پیگیری قرار گرفت که مقرر گردید رانندگان در اولویت واکسیناسیون قرار گیرند.
با پیگیری ها و جلسات مستمر موفق به دریافت سهمیه واکسن برای رانندگان عزیز وزحمت کش شدیم ، که در ازاء آن، این اطمینان را به رئیس محترم ستاد مرکزی مبارزه با کرونا خوزستان جناب آقای دکتر ابول نژادیان دادیم كه با توجه به ساماندهی و اینکه رانندگان تاکسی تلفنی های اهواز دارای کارت هوشمند هستند و جمعیت رانندگان مشخص ومستند شده است ، اجرای واکسیناسيون به خوبی مدیریت خواهد شد. لازم به ذکر این واکسیناسیون از فردا آغاز خواهد شد.

 

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *