النجوم قهرمان مسابقات فوتبال زویه شد

با هدف توسعه ورزش محلی و ایجاد فضای شور و نشاط، مسابقات فوتبال در کوی زویه اهواز با شرکت ۸ تیم برگزار شد و با قهرمانی تیم النجوم به پایان رسید.
به گزارش شط پرس این مسابقات که با برنامه ریزی و پشتیبانی دفتر تسهیلگری و توسعه محلی کوی زویه به مناسبت اعیاد قربان و غدیر برگذار شد، تحت شرایط مناسب و با کیفیت نسبتا قابل قبولی به پایان رسید .
در آخرین روز این بازی ها در فینال این مسابقات دو تیم النجوم و فولاد زویه به مصاف هم رفتند که در نهایت با تساوی این دو تیم ، کار به ضربات پنالتی کشید.
بر اساس این گزارش تیم النجوم در پایان توانست با نتیجه ۵ بر ۴ پیروز میدان شود و کاپ قهرمانی این مسابقات را بالای سر ببرد .

در همین حال و در حاشیه این مراسم، خانم قربانی مدیر دفتر تسهیلگری و توسعه با ابراز رضایت از همکاری شورای محلی زویه و دوستداران و فعالین فرهنگی خواستار توجه بیشتر نخبگان این محله به فعالیت های اجتماعی فرهنگی این دفتر شد.
وی ابراز امیدواری کرد: همکاری دوجانبه و حمایت مسئولان ، شهرداری و شورا می تواند در استفاده از تمامی پتانسیل های بالقوه ای که در این محله وجود دارد جهت توسعه این محله محروم، تاثیر گذار باشد.
خانم حسینوند کارشناس اجتماعی دفتر تسهیلگری زویه نیز با ذکر این مطلب که ظرفیت منطقه زویه در حوزه های مختلف بسیار فراوان است گفت: این منطقه می تواند به عنوان یک محله محروم با استفاده از استعداد جوانان خود به توسعه قابل توجهی نسبت به گذشته برسد.
در ادامه خانم هادیان پور با اشاره به حضور یکسال و نیم این دفتر و شناخت مشکلات بانوان زویه و وضعیت دشوار معیشتی خانم های بی سر پرست تصریح کرد: تنها راه کمک و یاری در آموزش و هدایت آن ها به بازار کار است.
این کارشناس افزود: این امر علاوه بر اینکه می تواند اعتماد به نفس آنان را افزایش دهد بلکه قادر خواهد بود این قشر ضعیف را به زندگی طبیعی در جامعه سوق دهد و از انواع بزهکاری ها و تخلفات اجتماعی دور نماید.

 

 

 

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *