بیانیه نمایشگاه دوران

یکی از نمودهای خلاقیت، نوآوری و تعهد نسبت به اجتماع پیرامون را می‌توان در سرویس عکسی دید که همه آن را متصل به نام آشنای ایسنای خوزستان می دانند.
تعدد در افکار و عقاید هیچگاه مانعی برای بیان حقایق در این مجموعه منسجم و همدل نبوده جایی که عکاسان جوان و با انگیزه گام به گام با مهمترین رویدادهای خبری و فعالیت‌های اجتماعی سیاسی و ورزشی و هنری استان، مجموعه تصاویری ماندگار و حائز اهمیت را مستندگونه در قالبی حرفه ای و به دور از حاشیه ثبت کرده اند.
این مجموعه در ۲ دهه عمر خود شاهد صمیمی‌ترین ارتباط بین متفاوت ترین عقاید بوده و این اختلاف در جهان بینی عکاسان فعال در این مجموعه در دوران مختلف بر کیفیت و صداقت محتوای خروجی آن تاثیر نداشته.
سرویس عکس خبرگزاری ایسنا خوزستان را می توان مولد و مادر عکاسی خبری و عکاسان خبری خوزستان دانست که پا گرفتن کثیری از نامداران عکاسی را در دوران خود به چشم دیده است این مادر متعهد همیشه محفل گرمی را طی این دوران فعالیت خود برای فرزندان عکاس اش با آغوشی باز فراهم کرده است.

در این نمایشگاه عکس‌هایی از امین نظری، سید مدیار شجاعی‌فر، امیرحسین کردونی، میعاد آخی، مصطفی غلام‌نژاد، زینب روستایی، برنا قاسمی، سید خلیل موسوی، امین منصوری، محمد محمدعلی‌پور، مهران همراهی، هادی جعفرزاده، عباس عزیزپور، علی هویسی، میلاد اسماعیلی، محمدمهدی کمال، مرتضی جابریان، مسیح حزبایی‌زاده، دانیال خدایی، مهناز دژبان، محمد آهنگر، منا صیافی‌زاده، امیر عبیداوی، محمد محسنی، احمد نبهان، عقیل نعیم‌نژاد، سید شهاب‌الدین شهابی، قاسم سنبل‌آرا، محمدرضا صالحی، مصطفی اکبری مقدم‌آزاد، رضا سلیمانی روزبهانی، شایان حاجی‌نجف، بهراد قاسمی، آیه دشت‌بزرگ، فاطمه ابوالفارسی، سید حامد موسوی، معصومه باقری، دامون نظرپور، مریم باستانی و علی‌رضا محمدی ارایه می‌شود.

احمد نبهان

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *