سازندگان برتر و پیشگام TAG TECH

نویسنده: غادا فواد السمان؛ نویسنده و شاعر سوری ساکن بیروت
مترجم :
تیم ترجمه رسانه شط پرس


از آن جا که اعتماد به نفس بزرگ ترین دغدغه و تعالی اشتیاقشان است، مطمئنا.. بیکار ننشسته و از ورود به معرکه دریغ نکردند، هزاره سوم است، که همانند دیگر روزها و سال ها گذشته نیست، و دریچه ای به سوی علم و دانش که به روی آینده باز است.. آینده ابزارهایی که برای تک تک اعضای این نسل و نسل های آینده ضروری است.
جایی که او می اندیشد، و می اندیشد و رهبر گروه د. طلال ابوغزاله با وفاداری اش به جهان بزرگ عرب، خود همراه با کسانی که با وفاداری و تعهد به او می اندیشند و مدیریت می کنند، فکر می کند چگونه برای هر دانش آموز و دانشجوی عرب با هر شرایط  و با هر موانع طبقاتی صرف نظر از شرایط و توانایی هایشان کامپیوتر تهیه کند.

ابوغزاله بی عدالتی قیمت های خروشان در بورس جهانی نفرین نکرد، بلکه ترجیح داد شمع منطق، حقیقت و عدالت اجتماعی را روشن کند. ابوغزاله جز با خودش و تیم مورد اعتمادش وارد میدان نشد. او ادعای شایستگی نداشت مگر با جاه طلبی های خود و تیمش و آرزوها و توانایی های تثبیت شده و تحقق یافته آنها. او به دیگران، کسانی که پیش از خود بودند، سپرد تا به دنبال تمایز خود و گروهشان باشند و نه راه دیگر.

مهم‌ترین و اولین سرمایه‌گذاری حکیمانه ابوغزاله، “زمان” بود، او آن را با سنجش تناقض‌های بین آن‌ها که بودند و کسانی که خواهند بود، هدر نداد. زیرا او پس از تولید محصول خیره کننده خود کاملاً و به شایستگی متقاعد شده بود که یکی از سازندگان برتر در جهان است و نه پیش از تولید محصول خود.. زیرا بین اعتماد به نفس و غرور کاملا تفاوت وجود دارد.

دکتر طلال ابوغزاله برای کار خود و همراهانش شعار سر نداد. در عوض، او اجازه داد محصولات الکترونیکی مدرن خود گواهی بر آنها و برتری آنها باشد، و مهمتر از همه شهادت مشتریان آنها، از جمله خود من بود، زیرا وقتی از اعماق نفس نفس می زدم، تا “هدیه” خود را از دستگاه هایی که شکوه و جلال خود را تحمیل می کنند، بگیرم. حیرتم، برای این زیبای نفس گیر در ظاهری ظریف، و رنگ قابل توجه، و درخشش جذاب، و سیالیت ظالمانه، که در هیچ چیز دیگری جز در دستگاه های هوشمند بسیار کمیاب و بسیار گران قیمت پیدا نکردم.

ناگفته نماند کیفیت محصول در کیفیت صفحه نمایش، ماهیت نورپردازی، ظرفیت رم ها، سرعت پردازش، انعطاف پذیری جزئیات دانلود و موارد دیگر…
و این چیز خیره کننده ای است که وقتی برای اولین بار در تاریخ منطقه عربی “ساخت مصر” را خواندید از تمام جزئیات ذکر شده فراتر می رود – چه عبارتی متفاوت از تمام عباراتی که قبلا خوانده ام و خواهم خواند. بعداً مصری که با عظمتش پاسداری می کند، همان است که ابوغزاله آن را سکناگاه آرزوهای خود و همه جاه طلبی های ما دانست و بی دریغ آن را تاج امانت و بنیاد موسسه خود قرار داد. پادشاهی استوار از موفقیت ها و موفقیت ها.

اگرچه این گروه در تولید دستگاه های هوشمند تازه کار است، اما تلاش برای توسعه محصولات آنها در یک محدودیت یا آستانه متوقف نمی شود، زیرا دکتر ابوغزاله قول داده است که کل بازار عرب را طبق برنامه سال ۲۰۲۲ پوشش دهد.
همه موارد فوق چندان نیست که در دنیای جدید به عنوان برتری صنعت شناخته شده باشد. گروه جهانی طلال ابوغزاله نه از ناکجاآباد، بلکه بر اثر تلاش، پشتکار، تجربه و اعتبار فراوان به وجود آمد تا تاریخ خود را در کارنامه طلایی دنیای کارآفرینی و تجارت ثبت کرد. به طوری که ابزار مدرن آنها در دسترس همگان قرار گیرد،همه می دانند که چگونه روی بهترین ها شرط بندی کنند و این اصلاً مانع از آن نمی شد که به هر نظری که با مهارت های آنها در تضاد است احترام بگذارند.
هدف آنها همیشه رضایت کامل از خود است و هدف آنها جلب رضایت همه علاقه مندان به تعالی ست. به همین دلیل است که می نویسم و ​​تأیید می کنم که آنها برای ما بودند و برای نسل های آینده خواهند بود. / مجله الکترونیکی إلا

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.