سمفونی عشق

نویسنده: امانی راشد


احمد الغزی؛ جوانی که از کودکی به خواندن اعتقاد داشت ، بنابراین وقتی او به قدرت رسید ،نوشتن به او ایمان آورد ، وی برای یادگیری ، سپس تعلیم و افتخار به کار پیامبران ، تدریس را آغاز کرد.
نوشتن ، آرزویش را تحقق بخشید و با آن چیزی را که در ذهنش بود را رها کرد . ویژگی اولین کتاب این است که این احساسات تجسم یافته بر روی کاغذ و اشک های است که آنها را حبس کرده بودم و به شکل نامه پر از حرف جاری شدند. این معنی نوشتن برای اوست.
او تمام انتشارات خود را گرامی می دارد و نزدیکترین کتاب به او (قلبها هرگز عشق نمی جوند) است ، زیرا این اولین لذت و تحقق آرزوهای او است.
کار خلاقانه ای که احمد الغزی آرزوی انجام آن را دارد:
کاری ارزشمند ، مورد استقبال و علاقه مردم قرار گرفته یا مورد پسند عموم قرار نگرفته است. که مانند آتش بازی نیست؛ صدای انفجاری بلند که گوش ها را کر می کند، چراغهایی که چشم ها را خیره می کند و همه جا جرقه می زند ، سپس همه اینها در یک دقیقه خاموش می شوند !
برای وی شش کتاب منتشر شده: قلبهایی که هرگز با عشق جوانه نمی زنند، زندگی در لباس شفاف، سمفونی عشق، سلام با دست چپ، لمس کننده، مهمانی مرگ.

۱- کتاب قلب هاى که هرگز به عشق جوانه نمی زنند: کتابی ادبی که نمایانگر چاپ اول نویسنده است
در سال ۲۰۱۳ توسط دارالکفاح برای انتشار و توزیع منتشر شد.
این کتاب در ۱۵۰ صفحه با اندازه متوسط ​​واقع شده است و کتاب شامل ۲۲ متن است که بین داستان کوتاه و اندیشه روایی توزیع شده است،
متون تحت تأثیر احساسات قرار دارند و “فراق” به شدت در آنها مشهود است ، بنابراین به سختی می توان متنی را یافت که از آن خالی باشد.
جالب است نگاهی به این کتاب با عنوان متمایز آن بیندیشید که نویسنده در چندین سطر در پشت جلد توضیح داده است.

۲- کتاب زندگی در لباس شفاف: موضوع کتاب روانشناسی و رشد انسانی است.
همانطور که در ابتدای کتاب آمده است:
مواظب باشید من را به نور تفکر بد خود نکشانید، زیرا در آنچه شما نمی توانید درک کنید و آنچه فراتر از تصور شما است، حقیقتی وجود دارد.
فقط من را همانطور که هستم قبول کنید، نه آنطور که فکر می کنی …
به رازهای دیگران به شخصی که به شما نزدیک است اعتماد نکنید، زیرا آن روزی فرا می رسد که حریم خصوصی شما گوسفند رسیدن به شخص دیگری خواهد بود.
هرگز در خلق و خوی صبحگاهی آشفته نشوید، صبح ها مقدمه ای است برای آنچه بعد از آن می آید، و آنچه که بر اساس خوشبختی بنا می شود خوشبختی است.

۳- کتاب سمفونی عشق: نویسنده ما را با قلم خود به قلمروهای زیبایی می برد، این کتاب دارای افکار مشابهی در قالب توییت است.
زبان آن به طرز خوشمزه ای مجلل است و هنگام مطالعه هیچ وقت خسته نمی شویم.

۴- کتاب سلام با دست چپ: این کتابی است که ما را به نگاه دیگری به زندگی خود دعوت می کند، بنابراین ما دیدگاه خود را نسبت به چیزها و مردم تغییر خواهیم داد. و همچنین عشق و گذر از ضعف و روابط شکننده ، سپس ما به مرحله بلوغ می رسیم، مرحله ای که ما همه چیز را به وضوح می بینیم و بین ذهن و قلب تعادل برقرار می کنیم. کتاب انبوهی از تأملات و سوالات برای به هم ریختن آبهای راکد ذهن است.یک لذت استثنایی با عطر و بویی عرفانی است.

۵- کتاب لمس کننده: کتاب سبکی که اصول ذاتی انسان را روشن می کند از عنوان آن و ایده های موضوعات آن گرفته تا سبک نویسنده ، بیشتر مباحث کتاب با موضوعاتی که روزانه درباره آنها فکر می کنیم و در زندگی با آنها سر و کار داریم تفاوتی ندارد.

۶- کتاب جشن مرگ: داستانهای زیادی از عشق ، جدایی و درد در آن وجود دارد و از زمان شروع و شروع صاحبان آن ، هر داستانی درون خود پایان می یابد گریه و اشتیاق و درد گرفتن. یکی از آنها می رود تا احساسات خود را در نامه های غیبت خالی کند و یکی از آنها او به دنبال گزینه دیگری است و یکی از آنها را پیدا نمی کند که به دنبال راهی برای خروج یا چکش باشد که بتواند با آن به سر خود ضربه بزند تا از این درد بیدار شود !

 

 

 

هر گونه کپی‌برداری از این مطلب، با ذکر نام منبع و مؤلف آن بلامانع است. copyright©

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *