تكنولوژي روز و ديجيتال سازي اصناف توسط دكتر سعيد ممبيني در اصناف اهواز، اجرايي شد

اتاق اصناف اهواز در راستای ساماندهی و مدیریت هرچه بهتر فعالین در بخش اصناف و به جهت ساماندهی واحد های صنفی و صیانت از مدیران نوین انسانی شاغل و اصناف، اقدام به بهره برداری از شناسه کار منابع انسانی نموده است، در حقیقت این طرح عظیم و منسجم که هره گيري از تكنولوژي روز جهان است را می توان از افتخارات استان خوزستان برشمرد.
عارف بنی طرفی رئیس صنف اتحادیه موسسات اتومبیل کرایه اهواز در گفتگو با خبرنگار شط پرس از اجرای شناسه کار برای رانندگان تاکسی تلفنی خبرداد و افزود: این اتفاق بزرگ سبب ایجاد شرایط مناسب و جدیدی برای رانندگان و مدیران این صنف و نیز بستر ورود به عرصه دیجیتال را مهیاء خواهد کرد. این طرح که با استقبال همه جانبه مدیران ورانندگان روبرو شده است، می تواند بسترساز تغییرات مثبت دیگری در این صنف شود
از نمونه های بسیار قابل توجه آن تسهیل فرایند اجرای بیمه تامین اجتماعی رانندگان آژانس، نظارت مستقیم اداره محترم اماکن بر رانندگان فعال این صنف و…..است که پیش از این جمع اوری آمار واطلاعات بصورت کاملا سنتی و زمانبر انجام می گردید.
وی با اشاره به این اتفاق بزرگ که برای اولین بار، در كشور وبه صورت پايلوت دراستان خوزستان اجرایی شده است، از مدیریت، اشراف و توجه فوق العاده جناب دکتر ممبینی رئيس محترم اتاق اصناف اهواز و كشور نسبت به تكنولوژي های روز، گام هاي موثر، ارزشمند و صد البته اجرايي ایشان در خصوص شعار سال كه توسط رهبرمعظم انقلاب با نام جهش توليد نامگذاری شد، جامه عمل پوشاند. این امر می تواند شروع تحول تكنولوژي در اصناف دیگر نیز شود.

بنی طرفی اضافه کرد: با اجرای شناسه کار نه تنها از هرگونه سوء استفاده از نام رانندگان و آژانس ها در اهواز جلوگیری به عمل خواهد آمد، بلکه این طرح بخش اعظمی از دقدقه ها و نا امنی های موجود را در حوزه حمل ونقل بار، مسافر وحتی خدمات پیک موتوری و یدک کش های سیار، بین شهروندان اهوازی را برطرف خواهد نمود، از سوی دیگر انرژی مثبت ومضاعفی به پیکریه وفضای کسب و کار منتقل می کند.

عارف بنی طرفی خاطرنشان کرد قطعا این طرح ویژه در حوزه اصناف می تواند به عنوان نقطه عطف این حوزه به شمار آید و تلاش ها و دور اندیشی های جناب دکتر سعید ممبینی به عنوان برگ زرینی دراصناف کشور بدرخشد.


اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *