نمايش عربی الرسالة الخالدة

در روزهای ۲۴ و ۲۵ مهر؛ نمایش عربی الرسالة الخالدة با حضور دكتر خنفرى فرماندار كارون و جمع کثیری از هنرمندان و اقشار مختلف مردم در فرهنگسرای مهدیه به روی صحنه رفت.
به گزارش انجمن هنرهای نمایشی شهرستان کارون؛ به مناسبت اربعین حسینی و ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع)؛ در روزهای ۲۴ و ۲۵ مهر، نمایش عربی الرسالة الخالدة با حضور خانم دكتر خنفری، برخی از هنرمندان شهرهای اهواز ، سوسنگرد، حمیدیه و کوت عبدالله و اقشار مختلف شهرستان کارون اجرا شد.
این نمایش که بازگو کننده ارتباط عمیق مردم ولایتمدار اهواز با حادثه عاشورا و عشق آنها به سید و سالار شهیدان می باشد، در گروه تئاتر اشراق تولید شده و به اجرای عموم در آمده است. نویسنده این نمایش، سالم باوی و کارگردانی آن به عهده سید کاظم قریشی می باشد.
خانم دکتر خنفری که در دو شب متوالی و به خاطر عشق به مولا امام‌ حسین (ع) و نیز حمایت از هنرمندان شهرستان کارون در این اجرا حضور پیدا کرده بود؛ با اعطای هدایا و جوایز به تمام هنرمندان گروه اشراق خصوصا نونهالان و نوجوانان باعث دلگرمی هنرمندان شد.
فرماندار کارون در پایان اجرا طی سخنانی با ابراز آمادگی حمایت از هنر و هنرمندان کارون؛ افزود : فرهنگ و هنر این خطه متعهد و متعالی است و دارای ظرفیت بالایی از نظر نو آوری و ابداع دارد و ما در نهاد فرمانداری با عزم و جدیت پیگیر قضایای فرهنگی و هنری هستیم و در حد توان یار و یاریگر هنرمندان هستیم و همیشه در کنار آنها خواهیم بود

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *