پیگیری قضایی ماجرای فوت زن کپرنشین در کرمانشاه/ دادستانی: از نشر مطالب خلاف واقع پرهیز شود

 از کرمانشاه به نقل از دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، مهدی قنادی با اشاره به انتشار خبری درخصوص مرگ یک زن کپرنشین در رسانه‌های استان، اظهار داشت: در خبری که روزگذشته (پنجم خردادماه) برخی از رسانه‌های استان آن را انعکاس دادند، عنوان شده که مرگ این زن هنگامی رخ داده که ماموران شهرداری درحال رفع تخلف زمین‌خواری در محدوده یکی از شهرک‌های کرمانشاه بوده‌اند و تخریب کپر این زن حادثه را رقم می زند.

وی تصریح کرد: با توجه به حساسیت بوجود آمده در استان به‌دنبال انتشار این خبر، دادسرای عمومی و انقلاب به آن ورود کرده و به جد در حال پیگیری این پرونده هستیم.

مسؤول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان اضافه کرد: پیکر این زن هم‌اکنون در پزشکی قانونی است و ما منتظر اعلام نظر نهایی پزشکی قانونی استان درخصوص علت مرگ متوفی هستیم.

وی تاکید کرد: طی روزهای آینده نظر دقیق پزشکی قانونی در این رابطه اعلام خواهد شد و چنانچه محرز شود فرد یا افرادی در مرگ متوفی مقصر باشند، بدون اغماض با آن‌ها برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

قنادی یادآور شد: از همه رسانه‌های استان می‌خواهیم تا زمان اعلام نتیجه قطعی پزشکی قانونی از انتشار مطالب غیرواقعی پرهیز کنند و اطمینان خاطر می‌دهیم، در صورتی که تخلفی محرز شود با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *