مجله الکترونیکی شط پرس

شط پرس، مجله الکترونیکی اهواز، رسانه ای با تکیه بر دو حوزه اندیشه و فرهنگ در میان دو جهان عرب و جهان فارسی زبان متولد شده است؛ جغرافیای ظهورش در میان ادیان مختلف، قومیت های متنوع و فرهنگ های متفاوت سبب شده در جریان خود برآیندی از ” دربرگیرندگی و دیالوگ محوری ” را یدک کشد.
شط در جغرافیای اهواز زائیده شده است، اما اهواز هرگز شط را نزایید، بلکه گفتمان ” شط ” دربرگیرنده دیالوگ سُکنا گزینی مردمانی شد که ” اهواز ” را بنا نمودند و تا کنون در این خطه می زیند .. !
شط جریان دارد و با جریانش حیات ممکن خواهد بود .

این رسانه پذیرای پژوهش و تحقیق، مقالات، یادداشت ها، دست نوشته ها، نقد ها، تحلیل ها و آثار هنری هنرمندان از قبیل نقاشی، طراحی، کاریکاتور، عکاسی و .. خواهد بود.

در این رسانه می توانید مطالب خود را به سه زبان عربی و فارسی و انگلیسی  منتشر کنید.

– ” مجله الکترونیکی شط پرس” تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است .
– این مجله الکترونیکی، هیچ گونه گرایش به حزب ، گروه و یا فرقه خاصی ندارد.
– این مجله الکترونیکی، تابع قوانین “کپی رایت” است.
– مسئولیت حقوقی مطالب منتشر شده در این مجله با “ارسال کنندگان” و “مؤلفین” آن مطالب است و مجله الکترونیکی شط پرس هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
– این رسانه، هرگونه “گرایش قومی”، “فرقه ای” و ” نژادی “را مردود می داند.
– نشر دیدگاه ها و نظر نویسندگان در این رسانه، لزوماً به معنای تایید یا رد آن ها از سوی مجله الکترونیکی شط پرس نیست در واقع نشر مطالب مختلف در این مجله به معنای دیدگاه این رسانه نخواهد بود !

 

لازم به ذکر است، می توانید انتقادات، پیشنهادات، مقالات، مطالب، تحقیقات، گزارشات تصویری و غیر تصویری و … خود را جهت نشر {با توجه به موضوع مطلب} برای دبیر سرویس مربوطه ارسال کرده تا با توجه به قوانین نشر در مجله در راستای انتشار عمومی از سوی مجله الکترونیکی شط پرس قرار گیرد.

 
 
 

 

طراح لوگو : فاطمه پورآذر

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید !
مکالمه را شروع کنید